Muži B

Zápasy družstva Muži B 2019/2020

září 2019

Florbal Teplice B
11:3
FBC DDM Kati Kadaň B
Florbal Teplice B
FBC DDM Kati Kadaň B
Regionální liga sk.A, 1. kolo
Sobota 28. září 2019, 12:00, SH Most
Sportovní klub Fbc Most
10:2
Florbal Teplice B
Sportovní klub Fbc Most
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 1. kolo
Sobota 28. září 2019, 15:00, SH Most

listopad 2019

Florbal Teplice B
2:1
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga sk.A, 3. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV B
4:4
Florbal Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 3. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC DDM Kati Kadaň B
0:8
Florbal Teplice B
FBC DDM Kati Kadaň B
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 4. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, SH Krupka
Florbal Teplice B
2:6
Florbal Ústí C
Florbal Teplice B
Florbal Ústí C
Regionální liga sk.A, 4. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 14:00, SH Krupka

prosinec 2019

Florbal Ústí C
9:3
Florbal Teplice B
Florbal Ústí C
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 5. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:30, SC SLUNETA Ústí n./L
FbC Jazzmani Žatec
3:6
Florbal Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 5. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:30, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Teplice B
7:10
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Florbal Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga sk.A, 6. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 9:00, SH Kadaň
Florbal Teplice B
4:5
Sportovní klub Fbc Most
Florbal Teplice B
Sportovní klub Fbc Most
Regionální liga sk.A, 6. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 12:00, SH Kadaň

leden 2020

Florbal Teplice B
8:8
FBC DDM Kati Kadaň B
Florbal Teplice B
FBC DDM Kati Kadaň B
Regionální liga sk.A, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:00, SH Most
Sportovní klub Fbc Most
4:7
Florbal Teplice B
Sportovní klub Fbc Most
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 15:00, SH Most

únor 2020

Florbal Teplice B
9:4
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Florbal Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga sk.A, 9. kolo
Neděle 16. únor 2020, 9:00, SH Kadaň
Florbal Teplice B
9:5
Sportovní klub Fbc Most
Florbal Teplice B
Sportovní klub Fbc Most
Regionální liga sk.A, 9. kolo
Neděle 16. únor 2020, 12:00, SH Kadaň

březen 2020

Florbal Teplice B
1.3.
neděle
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga sk.A, 10. kolo
Neděle 1. březen 2020, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV B
1.3.
neděle
Florbal Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 10. kolo
Neděle 1. březen 2020, 13:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC DDM Kati Kadaň B
21.3.
sobota
Florbal Teplice B
FBC DDM Kati Kadaň B
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 11. kolo
Sobota 21. březen 2020, 12:00, SH Krupka
Florbal Teplice B
21.3.
sobota
Florbal Ústí C
Florbal Teplice B
Florbal Ústí C
Regionální liga sk.A, 11. kolo
Sobota 21. březen 2020, 15:00, SH Krupka

duben 2020

FbC Jazzmani Žatec
5.4.
neděle
Florbal Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 12. kolo
Neděle 5. duben 2020, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí C
5.4.
neděle
Florbal Teplice B
Florbal Ústí C
Florbal Teplice B
Regionální liga sk.A, 12. kolo
Neděle 5. duben 2020, SC SLUNETA Ústí n./L