Béčko úspěšnější v městském derby s Dynamem
12. listopad 2018

Béčko úspěšnější v městském derby s Dynamem

Béčko odehrálo své zápasy v nedalekém Mostě, kde nejdříve dokázalo porazit Dynamo Teplice 4:3. Druhý zápas se bohužel herně tolik nevydařil a skončil prohrou 3:1 s Vipers Most.

Béčko se v sobotu vydalo na turnaj do Mostu. Hned první zápas narazilo na Dynamo Teplice, jejichž dres obléká hned několik našich bývalých hráčů. Zápas byl od začátku vyrovnaný, naši hráči se ujali rychlého vedení 2:0, když se trefil Stanislav Kvasňa a Dan Marek. Po našem hezkém gestu fair play dokázal soupeř dvěma brankami těsně před koncem první třetiny srovnat. Druhá třetina se nesla v podobném duchu, jediný gól zaznamenalo „hostující“ Dynamo.

Rozuzlení ovšem přinesla až třetí třetina. Na jejím začátku se opět trefil Stanislav Kvasňa. Následně nás několika skvělými zákroky podržel gólman Lukáš Topš. Rozhodující trefu si v přesilové hře připsal Jakub Derka. V závěru utkání se Dynamo pokoušelo srovnat se šesti hráči v poli, ovšem výraznější šanci si nevytvořilo. Béčko si tak připsalo velmi cenný skalp.

Prakticky ihned po tomto zápase čekal teplické duel s Vipers Most. Dva zápasy za sebou se určitým způsobem promítly do předvedené hry, která byla velmi špatná. Tepličtí nedokázali navázat na předchozí výkon a po celou dobu zápasu tahali za kratší konec. Jedinou branku si připsal Tomáš Weiss, který nekompromisně zakončil backhandem mezi nohy brankáře.